EEN TEAM VAN 45 ENTHOUSIASTE MEDEWERKERS

Alle schrijnwerk wordt in onze eigen werkplaats geproduceerd en de installatie gebeurt door onze eigen plaatsingsploegen, zo garanderen we de kwaliteit van het eindresultaat tijdens het volledige bouwtraject.

DIRECTIE

Chris Lowies
011 37 11 11
chris.lowies@alu2.be

Johan Cleeren
011 37 11 11
johan.cleeren@alu2.be

RESIDENTIEEL
VERKOOP

Rudy Buckens
011 26 45 36
rudy.buckens@alu2.be

Wout Joris
011 26 45 35
wout.joris@alu2.be

RESIDENTIEEL
STUDIEBUREEL

Hilde Cuypers
011 26 45 34
hilde.cuypers@alu2.be

Boj Cauwenberghs
011 37 11 11
boj.cauwenberghs@alu2.be

KLANTENDIENST

Caro Huybrechts & Kim Reggers
011 37 11 11
info@alu2.be

PLAATSING

Koen Maho
011 37 1111
koen.maho@alu2.be

B2B

Marc Lakay
011 26 45 30
marc.lakay@alu2.be

AANKOOP

Lisa Dewallef
011 26 45 37
lisa.dewallef@alu2.be

MAGAZIJN

Bram Pashuyzen
011 26 45 37
magazijn@alu2.be

PRODUCTIE

Ruben Jehoul
011 37 11 11
ruben.jehoul@alu2.be

BOEKHOUDING & HR

Olivier Vandersmissen
011 26 45 31
boekhouding@alu2.be

Wij helpen graag met je project.

Heb je plannen om te gaan bouwen of verbouwen? Maak een afspraak voor een vrijblijvende offerte en meer info. Geen ongewenste verrassingen in je agenda? Check dan zeker onze VERLOFPERIODES.

CONTACTEER ONS

ALU2+ bv

Lichtenberglaan 2029
3800 Sint-Truiden

Tel: 011/37 11 11
www.alu2.be
info@alu2.be

OPENINGSUREN

Maandag t.e.m. vrijdag
8u30-12u30 en 13u00-18u00

Bekijk onze VERLOFPERIODES